Ubytování

Domašov nad Bystřicí

Ubytování nad hospodou

Nabízíme řadu pohodlných a cenově dostupných pokojů, které vyhovují potřebám našich hostů. Naše pokoje jsou vybaveny buď třemi nebo dvěma lůžky a pro větší pohodlí mají vlastní sprchu a toaletu. Pro ty, kteří preferují trochu místa navíc, máme k dispozici i pokoj s pěti lůžky.

Ceny začínají na 400 Kč za osobu a pokoj bez sociálního zařízení a 450 Kč za osobu a pokoj se sociálním zařízením. Aby byl pobyt ještě dostupnější, nabízíme možnost přivézt si vlastní povlečení či spacák, čímž se pak cena pokoje sníží o 50 Kč.

Objednat ubytování
Ubytování

6 pokojů

6 samostatných pokojů

17 lůžek

Kapacita 17 lůžek

soc.zařízení

Sociální zařízení na pokoji

Sprcha

Vlastní sprcha na pokoji.

Kromě útulných pokojů a bezpečné úschovny kol nabízí Hospoda Domašov také řadu zařízení a vybavení, které vám pobyt ještě zpříjemní. Naši hosté mohou využít naši prostornou hospodu, která je ideální pro setkání s ostatními návštěvníky nebo si pro pořádání akcí a společenských událostí pronajmout sál nad hospodou. Ať už hledáte klidné místo k relaxaci a odpočinku nebo živou atmosféru pro společenské setkání, máme vše, co potřebujete, aby byl váš pobyt příjemný.

Ceník ubytování

Pokoj po třech lůžkách včetně sprchy a WC ( 450Kč / os. )

Pokoj s dvěma lůžky ( 400Kč / os. )

Pokoj s třemi lůžky ( 400Kč / os. )

A pokoj s pěti lůžky ( 400Kč / os. )

Možnost vlastních lůžkovin ( -50Kč z ceny )

Objednat ubytování v Domašově

Výlety do okolí

Pro milovníky outdoorových aktivit je Hospoda Domašov ideálním místem k výletům. V těsné blízkosti je Mariánské údolí, Hrubá Voda a Vojenský újezd Libavá, který byl částečně zpřístupněn i pro veřejnost. Kolem Domašova nad Bystřicí je mnoho cyklistických a turistických tras. Ať už hledáte klidnou jízdu nebo náročné outdoorové aktivity, v krásném prostředí Domašova najdete to, co hledáte.

Letní zahrádka, kolárna, parkování ve dvoře a cyklo zázemí

V Hospodě Domašov chápeme důležitost bezpečného uložení vašeho kola. Proto nabízíme našim hostům letní zahrádku, uzamykatelnou kolárnu a také parkování v našem dvoře. Ať už jste ostřílení cyklisté nebo jen projíždíte, jsme odhodláni poskytnout vám bezpečné a pohodlné místo pro uložení vašeho kola, zatímco budete relaxovat a užívat si svůj pobyt.

Tvorba www stránek
a informačních portálů Olomouc
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.