Sál

Domašov nad Bystřicí

Prostorný sál nad hospodou v Domašově, perfektním místo pro vaše společenské akce.

¨

Pronájem sálu

Pronájem sálu nad hospodou Domašov je skvělou variantou pro nejrůznější akce, od svateb a narozeninových oslav až po firemní prezentace a jednání.

Objednat sál
Sál nad hospodou

80 osob

Výčepní zařízení

Kuchyňka

Vybavení sálu

S prostorem až pro 80 osob pojmeme akce všech velikostí a typů. Náš sál je vybaven vším, co potřebujete, aby se vaše akce vydařila, včetně výčepního zařízení a kuchyňky.

Občerstvení, rauty a pohoštění

Hala je vybavena kuchyňským koutem, díky kterému je stravování snadné a pohodlné. Jídlo si můžete přivézt vlastní nebo využít našich cateringových služeb a domluvit si výběr chutných pokrmů, které uspokojí vaše hosty.

Ubytování

V Hospodě Domašov nabízíme komfortní ubytování pro ty, kteří se potřebují ubytovat v okolí. Naše dobře udržované pokoje zahrnují různé možnosti, od pokoje se třemi lůžky a vlastní sprchou a toaletou až po pokoje se dvěma, třemi nebo pěti lůžky. Naše cenově dostupné a pohodlné pokoje poskytují perfektní řešení pro vaše potřeby ubytování.

Parkoviště a dostupnost

K parkování nabízíme našim hostům dostatek parkovacích míst. Máme místa i v uzamykatelném dvoře. Pro cyklisty máme k dispozici kolárnu včetně nářadí a kompresoru. Vlaková zastávka dostupná do 10min. pěší chůze.

Naši zaměstnanci Hospody Domašov se postarají o to, aby se vaše akce vydařila. Rádi vám vyjdeme maximálně vstříc.

Objednat sál
Tvorba www stránek
a informačních portálů Olomouc
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.